אלד‭ ‬פסגות‭ ‬הינה‭ ‬בבעלות‭ ‬שתי‭ ‬חברות‭

אלד פסגות יזמות ונדל"ן בע"מ הינה בין החברות המובילות ביזמות, פיתוח וביצוע פרויקטים למגורים, תוך התמחות בהתחדשות עירונית. לקבוצה שנים רבות של עשייה מקצועית, אמינות וניסיון עשיר בתכנון, ייזום ובבניה.

להבטחת התיכנון והביצוע באיכות חסרת פשרות מעסיקה החברה אנשי מקצוע, קבלני משנה ושותפים מהמובילים במשק הישראלי כמו גם חברות פיקוח וניהול המאפשרים שליטה על  רמת הביצוע, על התיאום בין בעלי המקצוע בפרויקט, על העמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ועל ניהול תקציב הפרויקט.

החברה בבעלות:

  • קבוצת פרקש יזמות ונדל"ן בע"מ, חברה בענף הבנייה הרבודה ובעלת  ניסיון רב בייזום ובניהול כל סוגי הפרויקטים בענף.
  • חברת אלד יזמות, חברת אחזקות המחזיקה בקרן וולת'סטון,  ונחשבת לאחד  מגורמי המימון והליווי הפיננסי הגדולים ביותר בשוק. בעלי המניות בחברה מחזיקים בחברות רבות בשוק הישראלי בענפי משק שונים.

הזרוע הביצועית של חברת אלד פסגות בתחום הבנייה הינה חברת אשדן יזמות ובניה בע"מ.

אשדן יזמות ובניה מתמחה בתחום התחדשות עירונית על כל גווניה: (תמ"א 1/38) חיזוק ותוספות בנייה (תמ"א 2/38) הריסה ובנייה עם ניסיון מצטבר של למעלה מ- 15 שנה.

בתחום הפינוי – בינוי בו נדרשת מומחיות מיוחדת, מפעילה החברה את האלד פינוי ובינו בע"מ המהווה כזרוע הביצועית שלה בתחום זה.

יכולות המאפשרות לבצע כל פרויקט, מא' ועד ת'

קבוצת אלד פסגות עוסקת כאמור בהתחדשות עירונית, לקבוצה  פרויקטים רבים בשלבים שונים: פרויקטים אשר הסתיימו ואוכלסו לשביעות רצון הדיירים, פרויקטים בשלבי ביצוע, ופרויקטים בתכנון וייזום.

בנוסף לתחום ההתחדשות העירונית פועלת החברה מזה תקופה ארוכה גם בהקמת מיזמים בתחום הנדל"ן למגורים, נדל"ן מסחרי ונדל"ן לתעשייה.

קבוצת אלד פסגות רואה בתחום ההתחדשות העירונית תחום מורכב המצריך ידע, הבנה עמוקה וגב כלכלי- ולכן משקיעה החברה בו רבות תוך שהיא מעמיקה את ידיעותיה ומשפרת את יכולותיה בתחום ללא הפסק.

יכולותיה הגבוהים של הקבוצה והשילוב בין הגורמים השונים, מבטיחים ללקוחותיה הרבים פתרונות כוללים החל משלב ייזום הפרויקט, דרך התכנון ההנדסי, קידום התוכניות בוועדות השונות, ביצוע תהליך החיזוק והבנוי בפועל ולהשלמת העבודות תוך הקפדה על איכות, שירות ועמידה בלוחות זמנים.

חברת הבת אשדן שהינה הזרוע הביצועית של הקבוצה נהנית מגב כלכלי יציב וחזק מהמשמעותיים ביותר בענף הנדל"ן הישראלי (קרן וולת'סון) ונחשבת לאחת החברות האמינות והאיתנות ביותר בתחום ההתחדשות העירונית.

לחברה ידע וניסיון נצבר של שנים רבות בתחום הבנייה, אנשי מקצוע מנוסים ומצוינים המאפשרים לה לבצע כל משימה ללא תלות בגורם חיצוני כזה או אחר.

אשדן מעורבת בפרויקטים רבים בתחום ההתחדשות עירונית במקביל, באזורי הביקוש במרכז הארץ ובחצי השנה הקרובה היא צפויה להתחיל בקידומם של פרויקטים נוספים כולל פינוי בינוי של מאות יחידות דיור.

ניסיון הקבוצה בענף, הגב הכלכלי החזק של הקבוצה והתרבות הארגונית בקבוצה מאפשרים לה להעמיד את שביעות רצון הלקוח במקום הראשון. להיות ערנית וקשובה לצורכי הדיירים הקיימים בפרויקט ההתחדשות תוך הבנה, תשומת לב וטיפול ברווחת ונוחות הדיירים במהלך תקופת הבניה המאתגרת ולאחריה. כמו גם מקפידה החברה במתן שירות ומענה האיכותי ביותר לרוכשים החדשים בפרויקטים המנוהלים על ידה החל משלבי הרכישה הראשוניים ועד האכלוס. לפיכך, מעסיקה החברה בנוסף למפקח מטעם הדיירים, מנהלת קשרי דיירים העומדת לרשות הדיירים במתן מענה מידי לכל בקשה. בנוסף מעמידה החברה לרשות הדיירים מעצבת פנים מקצועית הנותנת שרותי עיצוב לפנים הדירות לכלל הדיירים והרוכשים של החברה וכל זאת ללא עלות נוספת.

לצד כל אלה, מקפידה חברת אשדן, כמו גם הקבוצה כולה, על התנהלות שקופה מול הלקוחות לאורך כל הדרך, תוך עדכון שוטף וזמינות מידית ללקוח.

אצלנו בקבוצה, שביעות הרצון של הדיירים והרוכשים אינה קלישאה – זו התרבות הארגונית שלנו ומבחינתנו היא המדד למידת ההצלחה של הפרויקט.

חברת אלד פסגות יזמות ונדל"ן הנה אחד הגופים החזקים והאיתנים  בשוק הנדל"ן הישראלי. לצד קבוצת פרקש ואלד יזמות ובאמצעות  חברת אשדן אשדן הפועלת כ15- שנים בייזום ובניהול פרויקטים נדל"ניים. שילוב זה מבטיח סטנדרט גבוה ואיכות חסרת פשרות בכל פרויקט ופרויקט של החברה ובעיקר בפרויקטים להתחדשות עירונית על כל גווניה

הנהלת‭ ‬הקבוצה

פנחס פרקש

בעלים קבוצת פרקש נדל''ן בע''מ

בעלים‭ ‬ושותף ב-"אלד פסגות יזמות ונדל"ן".

ירון פיטרו

בעלים ושותף באלד פסגות בע''מ

מנכ"ל וולת׳סטון קרנות נדל"ן

אילן בן ישי

בעלים ושותף

יו"ר וולת׳סטון קרנות נדל"ן.

ישראל אברמוב

מנכ''ל קבוצת אלד פסגות

צוות המשרד

לימור שליו

כלכלנית

רותי השקוביץ

מנהלת חשבונות

אריק מאיר

מנהל תפעול

אמיר בריק

כלכלן

גל שושן

מתאמת קשרי לקוחות

הילה ענף

מנהלת משרד

ואל מיצקי

כלכלנית